Kontakta oss2022-04-22T14:09:23+02:00

KONTAKTA OSS

Vid eventuella frågor angående bokning, utbildning eller examinering, vänligen fyll i kontaktformuläret nedan eller kontakta oss via det angivna telefonnumret eller maila oss.

info@ndttraining.se
021-16 44 40

KONTAKTFORMULÄR


    VÅRA MEDARBETARE

    Om du har ytterligare frågor eller önskar mer information om personcertifiering eller våra kompletta utbildningsprogram inom oförstörande provning och fordonsbesiktning är du välkommen att kontakta oss!

    LEDNING

    Kontakta oss; Jonny Lindblom

    VD
    Jonny Lindblom
    jonny.lindblom@ndttraining.se
    021-16 44 41
    073-035 42 00

    OFÖRSTÖRANDE PROVNING

    kontakta oss; Ulf Krouthèn.

    Certifieringsansvarig
    Ulf Krouthén
    ulf.krouthen@ndttraining.se
    021-16 44 42
    070-618 44 42

    Kontakta oss; Jan Björkman

    Utbildningsledare
    Jan Björkman
    jan.bjorkman@ndttraining.se
    021-16 44 48
    070-232 02 44

    Kontakta oss; Ingemar Berg.

    Utbildningsledare
    Ingemar Berg
    ingemar.berg@ndttraining.se
    021-16 44 49
    070-230 43 86

    FORDONSBESIKTNING

    Lars-eric

    Certifieringsansvarig
    Lars-Eric Andersson
    lars-eric.andersson@ndttraining.se
    021-16 44 44
    072-228 40 70

    Kontakta oss; Henric Sandberg.

    Utbildningsledare
    Henric Sandberg
    henric.sandberg@ndttraining.se
    021-16 44 47
    073-061 06 30

    Utbildningsledare AF
    Jörgen Rennemo
    jorgen.rennemo@ndttraining.se
    021-16 44 30
    072-228 45 25

    Fordonsbesiktning
    Jonas Widén
    jonas.widen@ndttraining.se
    021-16 44 31
    072-590 20 22

    ADMINISTRATION

    Kursadministration
    Anette Schweitz
    anette.schweitz@ndttraining.se
    021-16 44 40
    070-651 21 21

    Kontakta oss; Ingela Sevä.

    Ekonomi/Administration
    Ingela Sevä
    ingela.seva@ndttraining.se
    021-16 44 43
    072-200 55 22

    Jonas

    Systemutvecklare
    Jonas Wiking
    jonas.wiking@ndttraining.se
    021-16 44 46
    073-061 69 50

    Go to Top